0555 089 60 60

Kiralık Kepçe Hizmetleri

Kiralık Kepçe Mini Ekskavatör Hizmetleri

Kiralık Mini Ekskavatör 1cx

Kiralık Mini Ekskavatör

Kiralık mini ekskavatör 1cx kepçe ile işlerin daha kolay ve hızlı şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Çalıştığınız alan eğer dar ve küçük ise kullanabileceğiniz tek makine türü olan kiralık mini ekskavatör 1cx kepçeye göredir.

Devamını Oku
Kiralık 1cx Kepçe

Kiralık 1cx Kepçe

İstanbul kiralık bobcat, excavator, 1cx, jcb, kepçe kiralama hizmeti veren Atılım İş Makinesi Kiralama hizmeti veren 2009 yılından bu yana sektörün en güzide kiralama hizmeti sunan firmalar arasında yer almaktadır.

Devamını Oku
kiralık bobcat

Kiralık Bobcat

Kiralık Bobcat ile ağır tonajlı iş makinesi ve araçalrın çalışma olanağının kısıtlı olduğu alanlarda zor zemin şartlarına uyum sağlayacak nitelikte olması çokca tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Devamını Oku


Kırıcı Kompresör

Kırıcı Kompresör

Kompresör üzerindeki motoru sayesinde deposuna basınçlı hava depolar istendiği anda basınçlı havayı püskürtür. Havalı kompresörler hem hemen her sektörün vazgeçilmez yardımcıları arasında yer almıştır.

Devamını Oku
Hino Kamyon

Hino Kamyon

Kiralık hino kamyonlar damperli 10 ayak ve kırk ayak olarak bilinmektedir. Hino Kamyonlar sayesinde yükünüzü kolaylıkla nakledebilir ve problemlerinizden kolaylıkla ve itinayla sıyrılabilirsiniz.

Devamını Oku
Moloz Nakliyesi

Moloz Nakliyesi

Atılım moloz alımı ile İstanbul ve çevresinde iş gücümüz ve araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Tüm ihtiyaçlarınızı bina yıkım, moloz atım, hafriyat ve tadilat işleriniz istediğiniz konumlardan moloz alınarak Atılım A.Ş araçları ile

Devamını Oku
şehirler arası nakliyat Vidanjör Hizmeti şehirler arası nakliyat 0555 089 6060