0555 089 60 60

Asfalt Yer Kesme

Asfalt Yer Kesme

Atılım Asfalt yer kesme hizmeti ihtiyaçlar doğrultusunda belediyelerle anlaşmalı bir şekilde de gerçekleştirilmektedir. Zaman içerisinde eskiyen ve aşınan betonların ya da asfaltların kesilmesi, çıkarılması gerekmektedir. Bu yöntemle zeminde değişiklik yapılması söz konusu olabilir.. Derz kesme tekniği ile yatay asfaltın çevresine zarar verilmeksizin asfalt kesilerek çıkarılması sağlanmaktadır.. Uzun yıllardır bu konuda birçok hizmette bulunmuş atılım asfalt yer kesme, tüm bu işleri çevreye zarar vermeden yapmaktadır..


Derz Kullanımı ve Yer Kesme Avantajları

Derz ile yapılan asfalt kesme(beton kesme), çizimler ve ölçüler doğrultusunda tam olarak istenilen kesim sunulabilmektedir. Bu sayede kesilmek istenen alanın dışında çatlama ve isotlanma, kırılma, kalkma gibi deformasyonlar gerçekleşmemektedir... Derz ile asfalt kesme işlemi sonrası hiçbir ekstra tamirat yapmanıza da gerek kalmamaktadır. Asfalt yer kesme, beton kesme işlemleri için bu derz kesme makinesi çokca tercih edilip en çok kullanılan ürün olarak ülkemizde tercih edilmektedir.


Karot İle Asfalt Kesme

Karot ile delme işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir. Karot ile kesme işlemi yerine delme işlemi olduğunu söylemek daha uygun olan olacaktır. Çünkü ucu testere değil, ince uçludur ve bu sayede delme işlemleri için uydundur. Karot ile asfalt kesme, delme İstenilen çapta, kırma, kesme işlemleri için kullanılması mümkündür.

  • Kiralık Mini Ekskavatör
  • Kiralık Kepçe Hizmeti
  • Kiralık 1cx Kepçe
  • Kiralık Bobcat
  • Kırıcı Kompresör
  • Alo Moloz Hattı
Asfalt beton kesme
şehirler arası nakliyat Vidanjör Hizmeti şehirler arası nakliyat 0555 089 6060